نیکان لینک

کتاب رمزگشایی خطوط باستانی

دانلود کتاب رمزگشایی خطوط باستانی،
در قالب pdf و در ۸۹ صفحه.

توضیحات: 
یکی از بهترین و نایاب ترین کتابهای کهن را می خواهیم برای شما در این قسمت به منصه ظهور بگذاریم. بلی…. این کتاب یکی از نوادرترین کتب خطی است که در مورد خطوط و الفبای کلیه تمدن هایی که بر روی کره زمین به وجود آمده اند، از حضرت آدم ابوالبشر تا حضرت محمد (ص) و کلیه پیامبران، امت ها و تمدن ها، قبایل و ملت ها و مدنیت ها از تمامی طوایف و شریعت ها و کتبی که بر پیامبران و مرسلین نازل گردیده است و به طور کل تمامی علومی و خطوطی که فراموش و گمنام گردیده اند، بصورت کامل و جامع توضیح داده است و رمزگشایی کرده است.

به جرات می توانیم بگوییم که یکی از نوادر موجود در رمزگشایی الفبای خطوط باستانی و تاریخی بوده است که در حکم کلید و رمزگشا می باشد. در این کتاب خطی ارزشمند از تمامی زبان هایی که توسط انسان اختراع و ابداع گردیده و استفاده شده است، در شناخت علم اسماء و صفات جامع و کامل بوده و در حکم گنجینه می باشد.

ابتکاری که در این کتاب نفیس دیده می شود، جمع آوری تمامی الفباها از تمامی زبان ها در جداول منظم با ترتیب بسیار زیبا بترتب حروف ابجد قدیم این کتاب را متمایز کرده است.

در کل بیش از ۱۰۰ زبان و صد نمونه خط و خطوط را رمزگشایی کرده است که در علم صنعه (علم حکمت قدیم)، علم تمدن و تاریخی، اسناد و رموزات کتیبه های تاریخی و باستانی، علم طب و علم قدیم، علوم غریبه و … کاربرد داشته است و از نمونه های خطوط می توانیم به خطوط زیر اشاره کنیم:

قلم های طلسمات (سیمیا) – قلم شجری – قلم صولیانی – یونانی – کاهنی -قلم اسرار – سامی – صینی – هندی -برهمی – یعقوبی – رومی – افرنجی – ارمنی -مصری – فنیقی – کوفی – قلم روحانیات – اسرار خوارزمی – خزری – قبطی – قرونیوش – لزاوشیوش-لارشوش-قمی – قلم اوفاق – احجار هرمس -لابلبوس – مسندات قدیم – فهلوی – یالینوس – افلاطونی و….

این کتاب بسیار نفیس با جدول بندی های منظم و خط کتابت شده بسیار زیبا و خوانا برای تمامی خط و خطوط شناسان علم باستان، تاریخ شناسان، دانشجویان رشته باستان شناسی و خطوط قدیمی و علاقمندان علوم کهن و باستانی پیشنهاد می گردد.
این کتاب با خط و ترکیبی بسیار زیبا کتابت گردیده است. تاریخ این کتاب نامشخص است و بنده با تجربه شخصی قدمت این کتاب را بالای ۹۰۰ سال تخمین می زنم.

دانلود این فایل :

گرد آوری : DownloadsFile.ir

مشاهده بیشتر
دوره آموزشی بال پرواز کارآفرینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا