جم فایل

پروژه کارآفرینی شركت سیمان سازی

پروژه کارآفرینی شركت سیمان سازی در ۶۰ صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

مقدمه:

امروزه با پیشرفت جوامع ورشد روز افزون اقتصادی جوامع كه نتیجه آن نیاز به محصولات جدید كه این مورد خود دلیل مهمی برای تاسیس و راه اندازی این نوع شركت می باشد .

این طرحهای جدید و نو موجب افزایش اشتغال در كشور می باشد و ایین طرحها می تواند زود بازده باشند و در نتیجه آن گسترش دامنه فعالیت می باشد.۰

صنعت تولید سیمان صنعتی است كه قابلیت ساخت انواع سیمان مورد نیاز صنایع مختلف را از آمیزه های مختلف دارا می باشد سیمان به دلیل تنوع نوع مصرف دارای موارد استفاده بسیار وسیع می باشد و لذا دارای با زار بسیار خوبی می باشد .

برای انتخاب ظرفیت واحد بر مبنای ظرفیت موجود و نیز كم كردن ریسك سرمایه گذاری پس از صحبت كردن با صاحب نظران در این محدوده ظرفیت تولید بین ۲۰۰۰۰الی ۱۱۵۰۰۰ می باشد كه ظرفیت مورد انتظار و انتخابی برای گام اول ۲۷۰۰۰ تن می باشد.

بر اساس نرخهای متداول موجود و استعلامهای بدست آمده از صاحبان صنایع و فروشندگان تمام آن ها نشان دهنده سود آوری طرح و حالت بسیار پایدار اقتصادی آن می باشد كه موجب جذب متقاضیان خصوصی برای سرمایه گذاری در این رابطه خواهد داشت.

بخش اول:كلیات و شناخت طرح

۱- ۱-سوابق ثبتی مجری طرح

شركت سیمان …. در تاریخ ۱۰/۱۰/۱۳۸۴ در مشهد با شماره ۲۵۱ ثبت رسید و شروع به فعالیت می نماید. این شركت با سرمایه ی بخش خصوصی به مبلغ ۸۶۲۵۲۳۰۰۰ریال

شروع به فعالیت و تولید انواع سیمان در طرح های مختلف می نماید.

محل این شركت واقع در مشهد- شهرك امیر كبیر – بلوار عطاالملك– بلوك۱۵ – وهمچنین سهام این شركت شامل۱۰۰۰۰ سهم۸۶۵۲۳٫۳ به شرح جدول زیر:

مبلغ كل

مبلغ اسمی

تعداد سهام

نام و نام خانوادگی

ردیف

۲۵۸۷۵۶۹۰۰

۸۶۲۵۲٫۳

۳۰۰۰

الف

۱

۲۵۸۷۵۶۹۰۰

۸۶۲۵۲٫۳

۳۰۰۰

ب

۱۷۲۵۰۴۶۰۰

۸۶۲۵۲٫۳

۲۰۰۰

ج

۸۶۲۵۲۳۰۰

۸۶۲۵۲٫۳

۱۰۰۰

د

۸۶۲۵۲۳۰۰

۸۶۲۵۲٫۳

۱۰۰۰

ه

۸۶۲۵۲۳۰۰۰

۰

۱۰۰۰۰

جمع

۱- ۲-سوابق تجربی و عملی

الف: رییس شركت که خود مدیریت شركت را بر عهده دارد ،تحصیلات خودرا در رشته شیمی تا مرحله فوق لیسانس انجام داده و بیش از ۵ سال سابقه كار و تجربه در این حرفه را دارد.

ب- نائب رئیس شركت كه از دوستان رئیس شركت می باشد تحصیلات خود را در رشته مواد تا مقطع لیسانس انجام داده وحدود ۳ سال سابقه كار در این حرفه را دارد .

جدول(۵-۱)- سوابق عملی و تجربی مدیران

ردیف

نام ونام خانوادگی

سمت

تحصیلات

رشته تحصیلی

سوابق تجربی

۱

علی مختاری

رئیس

فوق لیسانس

مواد

۷

۲

رضا محمدی

معاون

لیسانس

مواد

۵

۱- ۳-مجوزهای قانونی

مجوز قانونی این شركت كه پروانه آن می باشد با موافقت مسئول شهرك صنعتی امیر كبیر و به دستور سازمان صنایع كوچك طبق قانون مجلس وآئین نامه های مربوطه و برابر موافقت نامه شماره ۷۶۰/ب مورخه ۱۱۵/۱۰/۱۳۸۴ كمسیون مربوط صادر گردید .

۱- ۴-هدف پروژه

هدف این شركت یا پروژه تولید كردن انواع سیمان های در طرح ها ورنگ های مختلف در یك شیفت كاری تامین قسمتی از نیازهای صنعتی و غیر صنعتی در استان مشهد و سایرنقاط كشور می باشد و در دستور کار قرار داده شده است .

دانلود این فایل :

گرد آوری : DownloadsFile.ir

مشاهده بیشتر
دوره آموزشی بال پرواز کارآفرینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا