جم فایل

پروژه كار آفرینی طرح تولید جاروبرقی

پروژه كار آفرینی طرح تولید جاروبرقی در ۷۷ صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

« مقدمه كلی »

امروزه با توجه به پیشرفت روزافزون صنعت و تكنولوژی هر كشوری بر اساس نیازهای جامعه به تربیت یك سری طراحان و صنعت در مراكز دانشگاهی می دهد كه این افراد با استفاده از خلاقیت و نوآوری و همچنین علم آموزی وتجربه ای كه در محیط دانشگاهی و پژوهشكده ها كسب می نمایند زیر بنای صنعتی كشور را طراحی می نمایند .

طراحی و اجرای یك پروژه نیاز به اطلاعات كافی در زمینه های گوناگون مربوط به طرح همچون شناخت كلی محصول اعم از شناخت فیزیكی و ارتباط با نیاز جامعه ، شناخت دستگاهایی كه در تولید این محصول دخالت دارند و كلیه افراد یا كاركنانی كه در اجرای این پروژه لازم می باشند و تمامی قید و بسط هایی كه در مراحل مختلف تولید لازم است می باشد .

خلاصه طرح

این طرح در زمینی به مساحت ۵۱۰۰ متر مربع كه عملیات خاك برداری و نسطیح روی آن صورت گرفته بنا شده است كه مساحت سالن تولید ۴۳۵ متر مربع و مساحت انبارها ۷۹۸ متر مربع و مساحت تعمیرگاه ۴۰ متر و مساحت تاسیسات ۳۶ متر مربع و ساختمانها اداری ۱۵۰ متر مربع و نمازخانه ۵۰ و مساحت سالن غذا خوری ۱۵۰ متر مربع و مساحت سرویس بهداشتی ۲۵ متر و نگهبانی ۱۶ متر و مساحت باقیمانده صرف فضای سبز ، خیابان كشی و پاركینگ و دیواركشی شده اشت كه قیمت كل زمین ۵۱۰۰۰۰۰۰۰ ریال می باشد و كل هزینه ثابت قبل از بهره برداری ۲۳۵۹۹۲۸۶۹۲۰ ریال می باشد و این شركت از ۹ عدد دستگاه تزریق پلاستیك هر كدام قسمتی از اجزاء جاروبرقی را می سازند دارای ۳ عدد نوار تفاله به طول های مختلف كه در بخش مونتاژ مورد استفاده قرار می گیرند و همچنین دارای ۹ عدد میز كار در بخش مونتاژ و همچنین دارای لوازم آزمایشگاهی و وسایل حمل و نقل و تجهیزات پشتیبانی ازقبیل ترانس جوش و دستگاه تراش و لوازم دیگر می باشد .

تعداد نیروی انسانی فعال در این شركت ۴۸ نفر می باشد كه مجموع كل حقوق و دستمزد كل سالیانه ۹۸۶۱۷۶۴۶۹ ریال تعداد روزكاری در سال ۲۹۰ روز می باشد و دارای یك نوبت كاری در روز می باشد و هر نوبت كاری ۸ ساعت می باشد .

میزان تولید در سال ۱۰۴۴۰۰ عدد می باشد . كل هزینه سرمایه گذاری اولیه و ثابت ۲۳۵۹۹۲۸۶۹۲۰ ریال می باشد . هزینه كل ساخت یك جاروبرقی ۴۵۹۲۴۱ می باشد .

درآمد حاصل از فروش سالیانه برابر ۶۳۲۸۷۰۷۱۲۰۰ می باشد . سود سالیانه این طرح برابر ۱۵۳۴۲۲۰۶۴۶۰ است .

دانلود این فایل :

گرد آوری : DownloadsFile.ir

مشاهده بیشتر
دوره آموزشی بال پرواز کارآفرینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا