جم فایل

پایان نامه طراحی سایت مهد کودک توسط UML

پایان نامه طراحی سایت مهد کودک توسط uml در ۸۸ صفحه ورد قابل ویرایش با فرمت doc

فهرست مطالب

چکیده

مقدمه

فصل اول بررسی نمونه های مشابه

بررسی اولیه

نمونه شماره یک

بررسی سایت شماره یک

نمونه شماره دو

بررسی سایت شماره دو

نمونه شماره سه

بررسی سایت شماره سه

نتیجه گیری مقایسات

فصل دوم معرفی ابزار ها

معرفی UML‌‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‌‌‌‌

تاریخچه

دیاگرامهای UML

دیاگرم Use Case

چهار نوع رابطه در دیاگرم Use Case

دیاگرام کلاس

کلاس

روابط بین کلاسها و اشیاء

دیاگرام تعامل

دیاگرا ترتیب

دیاگرام همکاری

دیاگرام بسته

دیاگرام حالت

دیاگرا فعالیت

دیاگرام آرایش قوا

معرفی ASP.NET

اصول مقدماتی ASP.NET

ASP چیست؟

ASP.NET چیست

دانت فریمورک

تفاوت ها ASP کلاسیک و ASP.NET

نصب ASP.NET

صفحات وب ASP.NET

ASP کلاسیک

صفحات پویا در ASP کلاسیک

صفحات پویا در ASP.NET

کنترل های سرویس دهنده ASP.NET

کنترل های Html سرویس دهنده

کنترل های وب سرویس دهنده

رویدادهای دات نت

مرجع

معرفی SQL

SQL Injection به چه کار می آید؟

مثالی از SQL Injection

طراحی جدول

فصل سوم طراحی نمودار های NML

نمودار Use Case

نمودار توالی

نمودار همکاری

نمودار کلاس

نمودار حالت

فصل چهارم معرفی سایت

معرفی سایت

نمای کلی صفحه اصلی سایت

توضیحات صفحه اصلی

ورود به سایت

عضویت در سایت

صفحات متفرقه

معرفی قسمت های مختلف سایت

سخن آخر

چكیده:

در این پروژه سعی كردیم تا با بررسی موارد مشابه و تعیین کمی ها و کاستی های موجود در آنها و همچنین انتخاب معیار های خوب جهت ساخت سایتی جامع و مانع کوشش نماییم. همچنین با تکیه بر متدها و روشهای جدید و معیارهای مناسب سایت قابل قبولی را برای استفاده بهینه کاربران ایجاد نماییم. این امر با استفاده از فناوری جدید تحلیل مرحله به مرحله طراحی سایت توسط UML و در محیط ویژوال طراحی سایت های پویا، ASP.NET و به زبان c# محقق شد. امید است تا به این وسیله نتنها رابطه میان این دوفطب آموزش و پروش کودک بهبود بخشد بلکه باعث همکاری بیشتر و بهتر در جهت رفاه کودک و ایجاد محیطی گرم و سالم و قابل اطمینان برای کودک و والدین باشد. همچنین بحثی پیرامون ابزارهای استفاده شده در این سایت سخن به میان آورده شده است. بدین وسیله میتوان با امکانات و محدودیت های هر محیط و ترکیب آنها به سایتی باقابلیت های بالا همچنین نمایی زیبا و قابل قبول بپردازیم.

مقدمه:

آنچه در تقابل انسان و اطلاعات اهمیت می یابد، دسترسی به دریای از اطلاعات جامع و کامل است که برای نیل به این مهم، نیاز به اخذ تدابیری می باشد تا نتیجه مطلوب حاصل گردد. تا پیش از دهه ۱۹۹۰ کار باکامپیوتر مایه شرمساری بود، و سپس ناگهان همه افراد تمایل داشتند تا با کامپیوتر کار کنند. بسیاری از خانواده ها تمایل داشتند تا سایت های وب مختص خود داشته باشند. شما به اطلاعات نیاز دارید و همانند در آمدن قارچ از زمین در داخل یک جنگل صدها سایت وب در رابطه با هر موضوع قابل تصوری متولدشدند.

و حال تصور کنید در دنیای پیچیده و پر کار امروز و با در نظر گرفتن مشغله و دوری راههای ارتباطی و ترافیک های سنگین اگر تمایل داشته باشید با مدیر یا مسئولان سازمان یا ارگان خاصی ارتباط برقرار کنید با چه مشکلاتی روبه رو می شوید. و اگر بخواهید هروز از تغییرات محیط و عملکرد کار باخبر باشید این مشکلات تاچه حد زمان و انرژی شما را میطلبد . و بدین ترتیب در می یابید که داشتن میل ، اینترنت ، وب و…. همه به شما کمک می کنند تا بتوانید در راهبرد کارهایتان هرچه سریعتر و آسانتر کوشا باشید. چه بسا که حتی وجود پایگاه داده ای مستحکم و مطمئن میتواند شما را در این راه مدد کند.

بنابراین وجود یک سایت که دارای امکانات ویژه کاربردی با سطح دسترسی هاس مختلف و امنیت بالا برای حفاظت از ارتباط و پایگاه داده شما میتواند بخش اعظم نیازهای شما را در زمان اندک پاسخ گو باشد. در برسی های انجام شده اولویت بیشتر در این پروژه برای ارتقاه رابطه مربی و والدین و سپس ارتباط Onlin بین مربی و مدیر و والدین بوده است. بدین وسیله خواسته ایم تا این ارتباط را در هر زمانی برای همه کابران در جهت بهبود کمی و کیفی تربیتی کودکان و بررسی مشکلات و و مسائل پیرامون آنها در مهد و خانه داشته باشیم. همچنین سعی شده تا با استفاده از امکانت امنیتی موجود در ASP.NET آسایش خاطر همه کاربران در هر رده ای تا حد امکان فراهم شود. و خانواده ها بتوانند به راحتی و حتی در اوغات فراغت کوتاهی در محل کار خود و با اتصال به اینترنت از برنامه های اتی مهد با خبر شموند و برنامه ریزی نمایند. همچنین با مربی مهد در ارتباط باشند و برای او میل بزنند یا از عکسهای جشن انتخاب و برای چاپ سفارش دهند. در صورت نیاز یا تمایل در جلسات مهد یا فعالیتهای فوق برنامه شرکت نمایند. همچنین از اخرین اطلاعات علمی، آکوزشی، پزشکی و …. از طریق سایت اطلاع یابند.

در واقع این سایت پل ارتباطی کاملی است بین خانه و مهد تا بتواند باعث رشد و تکامل بهتر کودکان در محیطی گرم و آرام بشود.

دانلود این فایل :

گرد آوری : DownloadsFile.ir

مشاهده بیشتر
دوره آموزشی بال پرواز کارآفرینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا