فرمت فایل دانلودی:.doc

فرمت فایل اصلی: doc

تعداد صفحات: 12

حجم فایل:222 کیلوبایت

دسته بندی : » مدیریت,مدیریت تحول

قیمت فایل : 15,000 تومان

آیا برنامه های تحول شکست می خورند؟ درموارد بسیاری، سازمان ها(۱) به منظور بهبود عملکرد، اغلب با وجود سرمایه گذاریهای عظیم مالی و زمانی، شکست خوردند، در وهله اول شاید بهتر آن است که بپرسید که آیا آنها برای ایجاد تحول آماده بودند.
این مشکلات در سازمان های ساده و بی تکلفی که کارکنان افراد ناتوانی هستند اتفاق نیافتاده است. ما می توانیم تا حدودی به این امر مطمئن باشیم چراکه سازمان های ساده و بی تکلف تمایل ندارند با اندازه کافی طولانی به حیات خود ادامه دهند تا نیاز به انجام تحولات بیشتر داشته باشند. بنابراین سوال این است، چه چیزی اشتباه شده؟

اولین واکنش به آمار رایج “۷۵% از برنامه های تحول شکست می خورند”(۲) ممکن است صحت این آمار را به چالش بکشد. شاید آنها فقط برای بخش های معینی یا نوع خاصی از سازمان اقدام کرده اند، یا شاید مشکل در تعریف “شکست” یا “تحول” باشد. مطالعات زیادی طی ۲۰ سال گذشته(۳)در سراسر بخش های گسترده ایالات متحده و انگلستان، از بهداشت و درمان گرفته تا تولید انجام شده است. نتایج قابل ملاحظه ای در سراسر بخش های سازگار، اندازه سازمان و سطحی از پیچیدگی به دست آمده. موضوعات بحث شده در این مقاله دربرگیرنده داروخانه ها تا مزارع می باشد.


دانلود این فایل :

گرد آوری : DownloadsFile.ir

این خبر را به اشتراک بگذارید :